Köşe Yazıları

13 Yaşındayız…

13 Yaşındayız…

Yerel bir gazete için “13 yaşındayız” demek, çok büyük anlamlar içerir. Yerelde gazetecilik yapmanın sıkıntıları, ulusal boyutta gazetecilik yapmaktan çok daha zordur.

Güne Bakış Gazetesi olarak, bu zorluğu, okurlarımızın desteğiyle aşkla ve şevkle yürütmeye devam ediyoruz.

Tarihler 8 Aralık 2004’ü gösterdiğinde, Adıyaman için çok önemli bir gazete de yayın hayatına başladı. O günden beridir ilke edindiğimiz halk gazeteciliğinden asla taviz vermeden, kimseye yaranma, kimseyi karşımıza alma derdine de düşmeden, doğru bildiğimizi, okurlarımızın lehine, okurlarımızın yanında olarak sürdürdük.

12 yılı geride bırakırken, bundan sonrasında da yine sizlerle birlikte, Adıyaman için, Adıyaman’da yaşayan herkes için bir şeyler yapma gayretinde olacak, sizin sesiniz, sizin sözünüz, sizin gözünüz olmayı sürdüreceğiz.

12 yıl boyunca bu gazeteye çok kişinin emeği geçti, çok gazeteci burada yetişti, çok yazar arkadaşımız değerli fikirlerini paylaştı.

Bazen okul oldu, yeni yeni yazar ve gazeteciler yetişti, bazen biz öğrendik, bazen bizden öğrendikleri oldu.

O günden bu güne gazetemize emek veren dağıtıcısından baskıcısına, muhabirinden yazarına, dizgicisinden, çayımızı demleyen arkadaşımıza kadar hepsine yürekten teşekkür ediyor, tüm okurlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu gazete varsa, sadece gazetede çalışanlarıyla değil, siz okurlarıyla vardır. Desteğiniz sürdüğü müddetçe bu gazete sizin sesiniz olmayı sürdürecektir.

Nice 13 yıllarda ve hep güzel haberlerde buluşmak dileğiyle…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu