Kahta

Yıldırım Güven Tazeledi

Kahta02 Spor Kulübü Kongresi Yapıldı

Kahta02 Spor Kulübü kongresi yapıldı. Kongrede Musa Yıldırım, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kongreden sonra bir teşekkür konuşması yapan Kahta 02 Spor Kulüp Başkanı Musa Yıldırım, “Bugün büyük bir heyecanla gerçekleştirdiğimiz göz bebeğimiz Kâhta02 Spor’un olağanüstü kongresi camiamıza, Kâhta’ya, Adıyaman’a ve Türkiye futbol kamuoyuna hayırlı olsun. Üç yıldır başkanlığını büyük bir gururla yürüttüğüm Kâhta02 Spor kulüp başkanlığına yönetim kurulundaki arkadaşlarımın ve Kâhta02 Spor’un değerli delegelerinin teveccühü ile tekrardan başkan seçilmenin mutluluğunu yaşıyorum.” dedi.

Yıldırım, “Üç yıldır arkadaşlarımızla beraber olağanüstü gayretler, emekler ve fedakarlıklarla bitip tükenmeyen bir inanç ve mücadele ruhu ile kulübü amatörden alıp Profesyonel lige taşıyarak tarihe şahitlik ettik. Bu tarihi başarı sadece şahsımın maddi destekleri ile gerçekleşmedi, bu işe başlarken bize inanan, yanımızda duran, hiç tereddüt göstermeyen kararlı arkadaşlarımızın, takımı için cep harçlıklarını ortaya koyan kahraman taraftarlarımızın ve desteğini hiç bir zaman esirgemeyen aziz Kâhta halkının takım üzerine sağladığı birlik beraberlik rüzgarı ile gerçekleşti. Dönemsel bazı iniş çıkışlar, yolumuza sürekli çıkarılan engeller, yaşadığımız bazı problemler bizi yolumuzdan ve mücadelemizden alıkoyamadı. Tribündeki taraftarlarımızın duygulu ve coşkulu sesleri, minik taraftarlarımızın masum umutları ve heyecanı, gençlerimizin geleceğe olan ümidi ve kararlılığı, Kâhta halkının ve camiamızın şahsıma duyduğu sonsuz güven kulüp başkanlığını devam etmemdeki en büyük nedenlerdir.” dedi.

Kahta02 Spor’u daha iyi yerlere taşıyacaklarını söyleyen Yıldırım, “Kâhta02 Spor kulübümüzü daha büyük başarılara birlikte taşıyacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kulüp olarak amacımız sadece sportif başarılar ve kupalar değildir, aynı zamanda ahlaklı nesiller yetiştirmek, teröre ve şiddete karşı, uyuşturucu başta olmak üzere her türlü kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak bireyler yetiştirmek istiyoruz. Bugüne kadar desteğini benden esirgemeyen kulüp yönetimine, taraftarımıza, camiamıza ve Kâhta halkına teşekkür ederim. Ve Özel bir teşekkürü de yaptığım her işin ve projenin, verdiğim her kararın arkasında yanımda duran kıymetli aileme yapmak istiyorum. Bugün kongrede bizleri yalnız bırakmayan Kâhta Belediye Başkanı Sayın İbrahim Yusuf Turanlı ve beraberindeki heyete, Kâhta ilçe emniyet müdürümüz Sayın Oray Yeniay’a, Ak Parti Kâhta ilçe Başkanı Sayın Bedir Yeni ve beraberindeki heyete, Adıyaman FK Başkanı Sayın Sait Aybak’a, Yönetim kurulu üyelerimize, delegelerimize, basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ederim. Kongremiz Kâhta’mıza ve Futbol kamuoyuna hayırlı olsun.” dedi.

Haber: Mehmet Ünsal

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu