“Vatandaşın mutluluğu, mutluluğumuzdur”

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 10:06

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın;

“Vatandaşın mutluluğu, mutluluğumuzdur”

 

Seçim çalışmaları kapsamında Kahta ilçesine bağlı 27 köyü ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, köy muhtarları ve köylülerle sohbet ederek, köyün sorunlarını dinledi.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “Kahta ilçe teşkilatımızın hazırlamış olduğu program kapsamında Kahta ilçemize bağlı köylerimizi ziyaret ettik. Program kapsamında 27 köyümüze ulaştık. Büyük şevk, büyük bir heyecanla geziyoruz. Çünkü gittiğimiz her yerde, ulaştığımız her hemşehrimiz bizi bağrına bastı. Bizleri büyük heyecanla, coşkuyla karşıladılar. Bu vesileyle bütün köylülerimize teşekkür ediyorum. Hakikaten burada olmak, köylü kardeşlerimizle birlikte olmak, onlara hizmet edebilmenin onurunu, mutluluğunu yaşıyoruz. Onlarla birlikte siyaset yapmanın güzelliğini yaşıyoruz çünkü köylü kardeşlerimizin hepsi bugüne kadar dualarıyla ve destekleriyle katkı sundular. Allah hepsinden razı olsun bizlerde bu bilinç ve sorumlulukla hareket ettik. Onlardan aldığımız desteği onlara hizmet olarak nasıl döndürebilirizin hesabını yaptık. Gittiğimiz her yerde, gezdiğimiz her yerde AK Partinin bir eserini, mührünü görmek mümkün.” dedi.Vatandasin-Mutlulugu-Mutlulugumuzdur-(8)

Aydın, “Bu eserleri görmek, vatandaşlarımızın mutluluğunu görmek bizlerin yorgunluğumuzu atmamıza vesile oluyor. Köylü kardeşlerimiz, hemşehrilerimiz de AK partiyle birlikte hizmet aldıklarını, esere kavuştuklarını söylüyorlar. Yeterli mi değil. biz hizmete, yatırıma ve eserlere devam etmek için mücadele ediyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında muhtarlarımızı, vatandaşlarımızı dinliyoruz, onlardan aldığımız bilgiler ışığında sorunları yerinde tespit ediyoruz, bazılarına ilgili kurumları arayarak çözmeye çalışıyoruz. Ben bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Sabahın erken saatinden bu yana köylerimizi bir bir geziyoruz. Halkımızın her zaman desteklerini, dualarını yanımızda gördük. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin. Halkımıza hizmete etmeyi bizlere nasip ettiği için Rabbime şükürler olsun. Hemşehrilerimiz hizmetin en güzeline layıktır. Halkımız kimlerin kendilerini hizmet ettiğini, kimlerin kendilerine hizmetkar olduğunu çok iyi biliyor. Bu manada Allah razı olsun. İnşallah 7 Haziran’da da bir rekora imza atacaklarını söylüyorlar. Halkımız bu seçimde de yine istikrardan yana, Türkiye’nin büyümesinden yana bir tavır takınacaklar.  Gün boyu ziyaretimiz esnasında bizleri en güzel şekilde karşılayan, bağrına basan henşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz