Kahta

TPAO’dan Kâhta Belediyesine araç desteği

TPAO’dan Kâhta Belediyesine araç desteği

TPAO tarafından Kahta Belediyesine   8 araç hibe edildi.

Acil müdahalede kullanılacak, yangın ve kurtarma aracının yanı sıra 1 kepçe, 2 portif, 1 50 NC kamyonet, 1 4X4 Pikap, 1 Dorse Araç, 1 Ford Traktör hibe edildi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak açıklamasında,  “Bu araçların Kahta Belediyesine kazandırılmasında başta çok büyük gayret gösteren değerli Milletvekilimiz Sayın Mehmet Metiner, Grup Başkanvekilimiz Sayın Ahmet Aydın ve diğer milletvekillerimizle beraber TPAO  Genel Müdürümüz Sayın Besim Şişman, yönetim kurulu ve bölge müdürümüz Savaş Bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toprak, “Kahta Belediyesi için aciliyet arz eden bu araçları belediyemize vermelerinden dolayı TPAO’ya şükranlarımı  arz ederim. Şunu da belirtmek istiyorum sayın Vekillerimiz kendilerine götürdüğümüz her projemizde ilgili bakanlıkları arayıp projeleri  hayata geçirmeleri için ve Kahta’mıza güzel projeler ve hizmetleri kazandırabilmek için canla başla çalıştıklarının bilincinde olup kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum yeni araçlarımızın Kahta belediyemize ve Kahta’mıza hayırlı olsun. Kahta’nın hızla gelişen bir ilçe olduğunu belirterek, “Kahta Belediyesi olarak  ihtiyaçları karşılamak amacıyla araç filomuzu ve teknik kapasitemizi  geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu