Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

TEOG şampiyonları ödüllendirildi

12 Haziran 2017 Pazartesi, 07:25

TEOG şampiyonları ödüllendirildi

Kahta Kaymakamlığı tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) başarılı olan 18 öğrenciye bisiklet dağıtıldı.

TEOG’da başarılı olan öğrenciler, Şehit Medet Mat Ortaokulunda düzenlenen programda ödüllendirildi.

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, ilçede 120 soruyu doğru cevaplayan öğrencileri tebrik ederek, “İlçemizde 120 soruyu doğru cevaplayan her ne kadar 18 kişi olsa da diğer öğrencilerimizde başarılı. Çocuklarımızın maneviyatı kuvvetli, milli değerlerine bağlı ve ülkesini seven bir nesil olmasını istiyoruz. 15 Temmuzda çok başarılı gözüken birçok vatan haininin ülkemize nasıl zarar verdiğini gördük. Çocuklarımızın başarısı velilerimizi ve öğretmenlerimizi mutlu ediyor. Çocuklarımızın başarısında emeği geçen özellikle annelerimize teşekkür ediyorum. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Halil Tünçmen, ilçe milli eğitim şube müdürlerimizi ve okul müdürlerimizi, öğretmenlerimizi takdir ediyorum” dedi.

İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise başarılı olan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ve ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, öğrencilere bisiklet hediye etti.

Şehit Medet Mat Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen programa, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, öğrenci velileri ile başarılı olan öğrenciler katıldı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz