Son Dakika
23 Mayıs 2018 Çarşamba

“Mağduriyetleri gidermek boynumuzun borcudur”

25 Temmuz 2017 Salı, 08:50

Kahta Belediye Başkanı Toprak:

“Mağduriyetleri gidermek boynumuzun borcudur”

 

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Haydaran İçme suyu çalışmaları sırasında mağdur edilenlerin mağduriyetinin giderileceğini söyledi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, “Taşkale  Köyü Dernek başkanlığınca yapılan açıklamada Kahta’ya kazandırdığımız Haydaran içme suyunun çalışmaları sırasında bazı sıkıntıların oluştuğu ifade edilmiştir. Bizler Kahta’mızın asırlık sorunu olan İçme suyu sorununu çözmek için o mevkide çalışmalar yürüttük. Çalışmalar sırasında yaşanılan zarar veya mağduriyetleri gidermek bizim boynumuzun borcudur.” dedi.

Toprak, “Arkadaşlarımız konuyla ilgili çalışmaları yürütmektedir.  Herhangi bir mağduriyeti olan oradaki kardeşlerimizin zararları karşılanacaktır. Bizim yaptığımız çalışma Kahta’mıza güzel bir su kazandırmaktır.  Çalışmalar sırasında yaşanılan mağduriyetler ve zararlar oluşmuşsa öncelikle mağdur olan herkesten özür diliyorum. Suyun taşınması sırasında boruların geçtiği tarlalarda ister istemez bazı sıkıntılar oluşmuştur fakat kimse mağdur edilmeyecek yaşanılan zararlar da giderilecektir. İlçemizin böyle güzel bir suya kavuşmasında  katkıları olan  Taşkale köyünde yaşayan kardeşlerimize teşekkür ederim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merekzi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz