Kahta’ya Yeni Hekim Ataması Yapıldı

26 Mayıs 2015 Salı, 09:38

Kahta’ya Yeni Hekim Ataması Yapıldı

 

Sağlık Bakanlığı tarafından Kâhta Devlet Hastanesi’ne 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı ve 2 Diş Tabibi atandı.

Hastane Yöneticisi ve Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığı tarafından Kâhta Devlet Hastanesine 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı ve 2 Diş Tabibi kadrosu tahsis edildiğini belirtti.

Başhekim Dost, “Hastanemizin Kardiyoloji ve Genel Cerrahi Branşındaki Hekim sayısı yeni atanan Uzman Hekimlerimiz ile birlikte 2’ye yükselmiş olup, ağız ve diş sağlığı hizmeti veren diş tabibi sayımız da 12’ye yükselmiştir. Yeni atanan diş tabiplerimizin hasta kabulüne başlaması ile birlikte ağız ve diş sağlığı hizmetlerindeki yoğunluk önemli ölçüde azalmıştır.

Kardiyoloji uzmanımız da poliklinik yapmaya başlamıştır. Ayrıca fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanımızın başlaması ile birlikte fizik tedavi ünitemizde aktif olarak hizmet verecektir. Hekim kadromuzun güçlendirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz”  dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz