Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Kahta’da Altyapı Tespit Çalışması

07 Eylül 2014 Pazar, 00:20

Kahta’da Altyapı Tespit Çalışması

Kahta belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ın talimatıyla Turgut Özal ve Girne mahallelerinde altyapısı olmayan yerlerini tespit çalışması yapıldı.

Kahta Belediyesi,  Turgut Özal ve Girne mahallelerinde bazı evlerin su şebekesi ve altyapısı olmadığından dolayı belediye yetkilileri bu mahallelere giderek incelemelerde bulundular.

Tespit etikleri evlere altyapı çalışmalarını başlatacaklarını belirten Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, “Burada yıllardır kanalizasyonu olmayan bu evlere öncelik hedefimiz içme suyu şebeke hattını ve kanalizasyon şebekesini çekmek olduğunu bazı noktalarda kanalizasyon şebekesi bulunmuyor. Kanalizasyon şebekesini götürmek için kademeli olarak çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Halkımız çalışmalarda bize büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Sağ olsunlar Bu da tabi ki bizim çalışma şevkimizi arttırıyor. Aynı zamanda sıcak asfalt çalışmalarımızda devam ediyor. Sırasıyla Ariket, Menderes, Hüriyet mahallelerimizde asfalat çalışmalarımız yaptık şuanda baraj yolunda asfalt çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz