Kahta

İşkur Personelleri Kura Çekimi Yapıldı

İşkur Personelleri Kura Çekimi Yapıldı

İşkur kapsamında geçici işçi statüsünde kahta belediyesinde çalışmak üzere müracaatını yapanların kura sonucu beli oldu.

Kahta İlçesinde Kahta Belediyesi ve İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak geçici personel, kura ile belirlendi.

İşkur tarafından desteklenen ve Kahta Belediyesi bünyesinde 8 aylığına istihdam edilecek 80 kişi, 01.10.2014 günü Kahta noterliği ve İşkur İl müdürlüğünden gelen gözlemcilerinin kura çekimi sonucu beli oldu. Altyapı ve çevre temzilik alanlarında istihdam edilecek 80 kişilik kura sonucu isimleri asıl listede çıkan kişilere belediye binasında Personel müdürü Mehmet Saydam iş hakkında bilgi verdi. Hayırlı olması temennisiyle söze başlayan Saydam, “hep birlikte Kahtamıza hizmet edeceğiz, hem geçici bile olsa rızkınızı temin edeceksiniz hem de Kahtaya hizmet edeceksiniz. İşe girişte lazım olan belgelerinizi en geç pazartesi günü teslim etmeniz gerekiyor” dedi. Toplantının sonlarına doğru salona giren Belediye başkan yardımcıları Mehmet Işık, Halil Geyik de kurada ismi çıkan kişilere hayırlı olsun dileklerinde bulundular. İşkur çalışanları 15 ekim çarşamba günü işbaşı yapacaklar…

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu