Hastanenin Çehresi Değişti

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 08:29

Hastanenin Çehresi Değişti

 

Kâhta Devlet Hastanesi’nde başlatılan peyzaj çalışmaları tamamlandı.

Kâhta Devlet Hastanesi’nde, tesise gelen ve giden araçların trafik seyrini kolaylaştırmak için yapılan otopark ile birlikte, peyzaj çalışmaları ile çevre düzenlemesi çalışmaları kısa bir sürede tamamlandı. Hastane bahçesi son derece sağlıklı ve modern bir görünüme kavuşturularak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Yapılan fiziki düzenleme ile birlikte bahçede kafeterya, kamelya, çocuk parkı, süs havuzu ve yeşil alanlar bulunuyor. Hastaneye canlılık kazandıran bahçenin gerek çevre düzenlemesi, gerekse yapılan diğer çalışmalar neticesinde çok güzel bir alan haline getirilmesi vatandaşlar tarafından büyük takdir topluyor.

 

Sosyal sorumlulukta toplumsal fayda esastır

Sosyal sorumluluklarda toplumsal faydanın esas olduğunun altını çizen Hastane Yöneticisi Op. Dr. Abdulkadir Dost, “Bizler, anlayışımız gereği vatandaşlarımızın her türlü talebini yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız hastalarımıza ve hasta yakınlarına ve bunun yanı sıra hasta ziyaretçilerine daha iyi hizmet etmek. Bahçemizde bulunan tüm alanlarımızda yaptığımız düzenleme ile vatandaşlarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimine önemli bir katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz. Çünkü hastane bahçeleri insanların fiziksel ve ruhsal gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.” dedi.

 

Kapıdan giren herkes misafirimiz

Dost, “Bizim için önemli olan karşınızdaki insana insan olduğunu hissettirmek. Kâhta Devlet Hastanesi olarak kapımızdan giren herkesi misafirimiz olarak görüyoruz. Misafirlerimizin hak ve menfaatleri bizim olmazsa olmaz koşulumuzdur. İlçe halkının ve bölgenin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek nitelikte, kaliteli bir sağlık tesisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İmkânlarımız dâhilinde hem çalışanlarımıza hem de vatandaşlarımıza güzel projeler üretmeye devam edeceğiz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bu nedenle böylesine güzel bir projeyi kurumumuza kazandırdığımız için mutluyuz. Projemizin vatandaşlarımıza ve bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Dost, “Bu güzel projenin kurumumuza kazandırılması hususunda, TBMM Başkanvekili Sayın Ahmet Aydın başta olmak üzere, Milletvekillerimize, Adıyaman Eski Valisi Sayın Mahmut Demirtaş’a, KHB Genel Sekreteri Sayın Erdoğan Öz’e, Kâhta Kaymakamı Sayın Ahmet Gazi Kaya’ya, Kâhta Belediye Başkanı Sayın Abdurrahman Toprak’a ve bu konuda katkısı olan diğer kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz