Hastanede Moral Etkinliği

15 Mayıs 2017 Pazartesi, 09:02

Hastanede Moral Etkinliği

 

Kahta Devlet Hastanesi’nde Hemşireler Günü münasebetiyle çalışanlara yönelik eğlence programı düzenlendi.

Hastane eğitim birimi tarafından organize edilen moral motivasyon programında tüm çalışanlar bir araya geldi.

Konferans salonunda gerçekleşen programa Hastane Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, Başhekim Yardımcısı Dt. İshak Karakurt, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İlhan Aslan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Celalettin İnal, Müdür Yardımcıları Kadir Kurt, Özlem Halvacı, Hemşireler ve Sağlık Çalışanları katıldı.

Yoğun çalışma temposu altında çalışan sağlık personelinin yaşadığı stresi bir nebze de olsa azaltabilmek amacıyla düzenlenen programda Konservatuar Öğrencileri Ramazan Yılancı, Yahya Alaca, Mazlum Özkara, Yakup Korkut, Cihad Dişkaya tarafından müzik dinletisi sunuldu.

Yapılan etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Hastane Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost,  bu ve benzeri programların hem moral motivasyon açısından hem kaynaşma açısından iyi bir faktör olduğunu ve ileriki zamanlarda bu gibi etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Katılımın yoğun olduğu etkinlikte hemşirelere özel pasta kesildi. Hastane çalışanları, düzenlenen etkinlikten dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ederek yönetime teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz