Kahta

“Bu Mutluluk 2 Kasım’da da Devam Etsin”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Fırat Kâhta’daydı

“Bu Mutluluk 2 Kasım’da da Devam Etsin”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Kâhta ilçesine ve bağlı köylerde vatandaşlarla bir araya gelirken, özellikle esnaflarla görüş alışverişinde bulundu.

1 Kasım seçim çalışmalarına devam eden vekil Fırat, Kahta ve ilçelerine bağlı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. Kahta’da spor kulüplerini de ziyaret eden Fırat Kahta’da 3 takımın bir araya gelerek oluşturduğu Kahtaspor’a destek sözü verirken “ Spor bizler için çok önemli. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan alıkoymak ve Kahtalı vatandaşların spora yöneltmek için Kahtaspor’un desteklenmesi gerektiğini düşünüyor alt yapısının da daha kuvvetli hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Daha önce de gerek tesis gerekse de malzeme konusunda destekler olurken, ben de kendi şahsıma elinden gelen sağlayacağımı ifade etmek istiyorum” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmalara aralıksız devam ediyor. Mahalle, köy, belde ve ilçe gezilerine devam eden İbrahim Halil Fırat, vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılaşıyor.

Son olarak Kahta’yı ziyaret eden köy gezilerini sürdüren İbrahim Halil Fırat, AK Parti ile birlikte ortaya çıkan ‘Yeni Türkiye’nin önemine vurgu yaptı.

İbrahim Halil Fırat, “bugünkü durağımız Kahta oldu. Vatandaşın sıcak ilgi ve alakasıyla karşı karşıyayız. İnşallah bu güzel teveccüh ve mutluluk 2 Kasım sabahı da devam eder” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı