Kahta

Bir tuğla da siz koyun

Hacı Üzeyir Efendi Cami Yardım Bekliyor

Kahta’da yapımı devam eden Hacı Üzeyir Efendi Camisi vatandaşlardan destek bekliyor. İnşaatına bu yıl başlanan caminin kısa sürede ibadete açılması için vatandaşlardan destek bekleniyor.

İnşaatına bu yıl başlanan 2019 yılında başlananCami inşaatı 2019 yılında başladı alt kat bayan erkek taziye evi ve kuran kursu üst camii inşaat alanı 506 metre kare toplam arsa 1832 metre kare dernek korumuşuz

Kahta Turgut Özal mahallesinde yapımı devam eden Hacı Üzeyir Efendi Camii

hayırseverlerden yardım bekliyor. Hacı Üzeyir Efendi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından Turgut Özal Mahallesinde yaklaşık bin 832 metrekarelik toplam alanın, 506 metrekarelik inşaat alanında yapılacak cami projesinde, Kuran kursu, taziye evi ve çok amaçlı salon bulunuyor.

Dernek Başkanı Yusuf Boztemur, “Yapılacak olan cami birçok Müslüman kardeşimizin ibadet ihtiyacını karşılayacaktır. İçerisinde Kuran kursu, taziye evi ve çok amaçlı salonda bulunacak. Cami inşaatımızın temelini attık, inşaatına başladık. Camimizin kısa sürede ibadete açılması için ‘Bir Tuğla da Sen Koy’ kampanyası başlattık. Hayırsever vatandaşlarımızın birer tuğlayla dahi olsa destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Boztemur, yardım yapmak isteyenlerin Ziraat Bankası nezdinde bulunan 039987749735-5001 numaralı hesaba bağış yapmalarını istedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu