Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Beşir Derneği Suriyeli Anneleri Unutmadı

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 09:37

Beşir Derneği Suriyeli Anneleri Unutmadı

 

Beşir Derneği Kahta Temsilcisi, Kahta’daki Suriyeli kadınlara anneler gününde karanfil dağıtarak ayni ve nakdi yardımlarda bulundu.

Savaştan kaçarak Kahta’ya yerleşen Suriyeli kadınlara, anneler gününde karanfil dağıtan Beşir Derneği Kahta Temsilcisi Mehmet Can, Suriyeli çocukları da kucağına alıp sevdi, hastalarla sohbet ederek her zaman onların yanında olduğunu söyledi.

Can, “Beşir Derneği olarak, din ve ırk farkı gözetmeksizin tüm mazlum insanlara her türlü maddi ve manevi yardımlarda bulunmaya gayret ediyoruz. Suriyeli annelerimize sadece anneler gününde değil, her zaman, evlatlarını kurtarmak için ülkemize sığınan savaş mağduru annelerin yanındayız. Derneğimiz kendi ismine ve misyonuna uygun olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok yardım kampanyası yürütüyor. Evladını kaybetmiş olan bütün annelerin bir evladı olarak hepsinin Anneler Günü’nü kutluyorum. Şunu da belirtmek istiyorum, Beşir Derneği olarak, bütün mazlum Suriyeli kadınlarımızın, annelerimizin ablalarımızın, bacılarımızın yanındayız” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz