Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Akel’den basına iftar

04 Temmuz 2016 Pazartesi, 08:44

Akel’den basına iftar

 

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel, Adıyaman ve Kahta ilçesinde görev yapan basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kahta ilçesinde özel bir restorantda düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Kahta İlçe Teşkilat Başkanı Engin Akel, Adıyaman İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Kavak, AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile Adıyaman ve Kahta ilçesinde görev basın mensupları katıldı.

İftar öncesi Başkan Engin Akel, basın mensupları sohbet ederek Adıyaman ve bölge gündemini değerlendi. İftar programı çeşitli görüş alışverişi şeklinde devam etti.

Başkan Akel iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, basının demokrasinin olmazsa olmazlarından birisi olduğunu kaydederek, iftar yemeğine katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Akel, iftar programına katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, “ Öncelikte bu mütevazi iftarımıza icabet eden Adıyaman’ımızın bütün ilçelerinde basınımızın çok kıymetli üyelerine, yazılı, görsel, dijital medya temsilcilerine ve gazeteciliğin televizyonculuğun her kademesinde görev yapan kardeşlerimize iftarımıza katıldıkları için teşekkür ederim.

Biz istedik ki hangi kesimden olursa olsun, bütün basın ile bu mübarek gecede bir araya gelelim. Kaynaşalım, muhabbet edelim, hasbihal edelim istedik. Bu anlamda ben Adıyaman’ımızda yaşayan bütün güzel insanların Kadir Gecelerini tebrik ediyorum. Hepimizin kurtuluşuna vesile olmasını temenni ederim.

Basın, demokrasinin olmazsa olmazlarından birisidir. Sizler olmazsanız halkımız haberdar olamayacak.  Bu anlamda halkımızın, bilgilendirme ve gelişmelerden haberdar olmasını basın aracılığıyla ulaşıyoruz” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz