Güncel

Zaman’ın Yerini Sabah mı aldı?

Zaman’ın Yerini Sabah mı aldı?

Son zamanlarda sabahları evlerinden çıkan ya da işyerlerini açan vatandaşlar büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Şaşkınlıklarını sebebi ev ve işyerlerine bırakılan Sabah Gazetesi. Her sabah kapılarına ve iş yerlerine bırakılan Sabah Gazetesinin kim tarafından bırakıldığını bilmediğini söyleyen çok sayıda vatandaş gazetemizi arayarak durum kapılarına bırakılan gazeteden dolayı rahatsız olduklarını ve bu işi kimin örgütlediğini merak ettiklerini söylediler.

17-25 Aralık Rüşvet ve yolsuzluk operasyonundan önce cemaat tarafından kapılarına bırakılan Zaman Gazetesinin yerini son zamanlarda Sabah Gazetesinin aldığını dile getiren vatandaşlar, bu işin arkasında kimlerin olduğunu ve kimler tarafından finanse edildiğini bilmediklerini dile getirdiler.

Cemaate yönelik operasyondan sonra Zaman Gazetesi’nin artık kapılarına bırakılmadığını ama Zaman Gazetesi’nin yerini Sabah’ın aldığını söyleyen vatandaşlar bu bedava dağıtımın propaganda amaçlı bir seçim malzemesi olduğunu düşünüyorlar. Bir çoğu da bedava kapılarına bırakılan Sabah Gazetesi’nin parasını kimin karşıladığını merak ediyor.

 

Gazete bayisi ya da Büfe değil

Gördüğünüz fotoğraf bir gazete bayisi ya da gazete satışı yapan bir büfenin rafına ait değil. Ev ve işyerlerine her sabah bırakılan ve kim tarafından bırakıldığı bilinmeyen sabah gazetesinin bir işyerinin posta kutusundan çekilen resmi.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı