Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Yere girsin haberciliğiniz”

29 Haziran 2017 Perşembe, 08:36

Dişkaya’dan Star Gazetesine Tepki!

“Yere girsin haberciliğiniz”

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkay’dan Star gazetesine sert tepki gösterdi.

Dişkaya yaptığı açıklamada; Apaçık sorarım: STAR gazetesi yöneten ve sahiplerinin kuzey ırak petrollerinin Mersin’e taşıma işiyle ortaklıkları var mıdır yok mudur? Yere Girsin Böyle Habercilik… STAR gazetesinin yöneticileri bu haber sizin ne kadar halktan kopuk ne kadar klimalı odalarınızdan çıkmadan masa başında ona buna iftira atiğinizin belgesidir ve de yüzkarası bir lekedir. Size bir ili bir bölgeyi önce kaldırın kendiniz gelin bir görün anlayın. Villalarınızda kurulup ona buna çamur atmayın.

Yöre tütün yetiştiricileri alnının teriyle onuruyla şerefiyle tütün eker, kazar, bakar, kıyar ve satar helalinden ama. PKK’yla gel de sen burada mücadele ette göreyim senin kilonu ama tütün üreticim hem tütününü eker biçer tarlasında yanında da korunmak için silahıyla gezer amma asla pes etmez.

Bu arada ülkedeki savcılarımız bunu ihbar kabul etmeli, varsa PKK bağlantısı ortaya çıkarmalı, yoksa da haberi yapanlara ibretlik bir ceza vermelidir ki kimse bir daha böyle bir nane yemesin.

Star gazetesinin kuzey ıraktan petrol taşıma işi aldığı doğru mudur değil midir? Önce çık bunu açıkla ey kendi insanlarına çamur atan acımasız zalim adamlar. Aldıysanız nasıl aldınız? Ne zaman aldınız? Kimlerle aldınız? Bir basın mensubu olarak bunları der bunları sorarım star beylerine” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz