Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Vali yardımcısından büyüklere ziyaret

20 Mart 2015 Cuma, 10:09

Vali yardımcısından büyüklere ziyaret

 

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Adıyaman Vali Yardımcısı Onur Körükçü, evde bakım hizmeti alan yaşlıları ziyaret ederek, gönüllerini aldı.

Sağlıklı ve aktif yaşlanan bir toplum olmak için, 65 ve üzeri erken yaşlı grubundan başlayarak tüm gruplara yönelik sağlık hizmetlerini geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası” çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Adıyaman Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şubesi tarafından 18-24 Mart “Yaşlılara Saygı Haftası” kapsamında Vali Yardımcısı Onur Kökçü, Halk Sağlığı Müdürü Dr. H.Mustafa Kutlu, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Engin Çalğan, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcısı Hulusi Fırat, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şubesi, Kronik Hastalıklar Yaşlı Sağlığı ve Özürlüler Birim Sorumlusu Perihan Gedik, Sosyal Hizmet Uzmanı Esra Hatun Kurak ve Evde Bakım Hizmeti sunan ekiple birlikte evde bakım hizmeti alan yaşlılar ziyaret edildi, sorunları dinlendi, gönülleri alındı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz