Güncel

Vali Erin’den Şehit Polisin ailesine taziye

Vali Erin’den Şehit Polisin ailesine taziye

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısında şehit olan Adıyamanlı Polis Memuru Hamdi Dikmen’in Malatya’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Malatya’nın Battalgazi İlçesine bağlı Alişar Köyü meydanında kurulan taziye çadırında Şehit Polis Memuru Hamdi Dikmen’in ailesini ziyaret eden Vali Abdullah Erin ve beraberindeki heyeti, şehidin kardeşleri ve yakınları karşıladı. Kuran-ı Kerimin okunduğu ziyarette Vali Abdullah Erin, Şehit Polis Memuru Hamdi Dikmen’in kardeşlerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi. Şehit Polis Memuru Hamdi Dikmen’in taziye ziyaretinin ardından Vali Abdullah Erin ve beraberindeki heyet, Malatya Valisi Mustafa Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Malatya Valisi Mustafa Toprak tarafından Valilik bahçesinde karşılanan Vali Abdullah Erin, Valilik Şeref Defterini imzalayarak mevkidaşı ile makamında bir süre sohbet etti.

Ziyarette Malatya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Şerafetin Yılmaz ve Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’da hazır bulundular.

Vali Erin, ziyarette ilk olarak şeref defterini imzaladı ve Vali Toprak ile birlikte ziyaretin anısına fotoğraf çektirdi.

Vali Erin ile Jandarma Komutanı Albay Ercan ve Emniyet Müdürü Alper şehitler için Vali Toprak’a da başsağlığı dileyerek taziyelerini iletti.  Vali Toprak ile bir süre sohbet eden Vali Erin Adıyaman’a gitmek üzere Valilik makamından ayrıld

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu