Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Vali Erin ve Başkan Kutlu Oyunu Kullandı

17 Nisan 2017 Pazartesi, 11:04

Vali Erin ve Başkan Kutlu Oyunu Kullandı

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, eşi Gülhan Erin ile oyunu Mimar Sinan Mahallesinde bulunan Menderes İlkokulunda kullanırken, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, Rekabet Kurumu Ortaokulunda oyunu kullandı.

Menderes İlkokulunda oy kullanacağı salona gelen Vali Erin ve eşi Gülhan Erin, burada sandık görevlileri ve seçmenlerle selamlaştıktan sonra 1209 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adıyaman’da da oy kullanma işlemlerinin huzur içinde devam ettiğini belirten Vali Erin, oyunu sandığa atarken Halkoylamasının Adıyaman’a ve ülkemize güzel sonuçlar getirmesi temennisinde bulundu.

 

Kutlu Çifti rekabet’te

Rekabet Kurumu Ortaokulunda oy kullanan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Bugün büyük bir gün, halkın iradesine başvurulan bir gün. Sözün bittiği yerdeyiz, halkın icraatını göreceğimiz bir yere geldik. Bizlerde vatandaşlık görevimizi yapmak için sandık başına geldik bugün ve oyumuzu kullanacağız. Bundan sonra çıkacak sonuç ne olursa olsun bunu kabullenmek ve baş tacı etmek herkesin ana görevidir. Demokrasinin de güzelliği budur. Bugün son sözü halk söyleyecek. Türk milleti bugüne kadar yanlış yapmadı, bundan sonra da yapmayacaktır. Milletimizin vereceği karar en güzel karar olacağını biliyorum. Katılım oranının yüksek olmasından dolayı da hepimiz demokrasi adına memnuniyet duyuyoruz. Çıkacak sonucun memleketimiz için ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz