Güncel

Vali Demirtaş, farklılığıyla ödüllendirildi

Genç Girişimcilerden Vali Demirtaş’a Ödül

Vali Demirtaş, farklılığıyla ödüllendirildi

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Adıyaman Genç Girişimciler İcra Kurulu, kamuda sergilenen girişimcilik örneği ile “Fark Yaratanlar” kategorisine giren Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a bir adet plaket takdim etti.

TOBB Adıyaman Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı A. Gani Bereket ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, kamuda sergilenen girişimcilik örneği ile fark yatanlar kategorisinde bir adet plaket takdim etti.

Vali-Demirtas-Farkliligiyla-Odullendirildi-(1)TOBB Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı A. Gani Bereket, TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu olarak, Adıyaman’ın her alanda kalkınması ve gelişmesi adına önemli hizmetlerde bulunan sayın Valimizi ziyaret ederek bir plaket takdim edeceğiz. Sayın Valimiz Adıyaman’da hayata geçirdiği projelerle gerçekten fark yaratmıştır. Özellikle kamuoyunda büyük bir beğeni alarak dikkat çeken Beşpınar projesi gibi devasa bir projenin Adıyamanlıların hizmete sunulması noktasında gecesini gündüzüne katarak yaptığı çalışmalar takdire şayandır. Adıyaman’a yaptığı bu önemli hizmetlerden dolayı genç girişimciler olarak sayın valimize bir adet plaket takdim edeceğiz” dedi.

TOBB Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı A. Gani Bereket ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyan Vali Mahmut Demirtaş ise, Adıyaman’ın genç ve dinamik yüzlerle daha da ileriye gideceğini belirterek, “Genç Girişimcilerimize teşekkür ediyorum. Adıyaman’ı eğitimde, sağlıkta ve her alanda daha yaşanılabilir bir kent haline getirebilmek için yoğun gayret sarf ediyoruz. Tüm çalışmalarımızda vatandaşlarımızın memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Genç girişimcilerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından TOBB Adıyaman Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı A. Gani Bereket Vali Mahmut Demirtaş’a “Fark Yaratan”  plaketi takdim etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu