Güncel

Üniversitede Öğrenci Butiği Açıldı

Üniversitede Öğrenci Butiği Açıldı

 

Adıyaman Üniversitesi tarafından yürütülen sosyal sorumluluk çalışması kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yapılıyor.

Adıyaman Üniversitesi kampüs alanı içerisinde yapılan Minyaman Çarşısında yer alan öğrenci butiği açıldı. Adıyaman Üniversitesi akademik ve idari personellerinin yanı sıra giyim mağazası ve tekstil fabrikalarının da katkıda bulunabileceği projenin amacı;temiz kullanılabilir durumdaki her türlü kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar toplanıp ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmesi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Minyaman’da açılan öğrenci butiği ile ilgili olarak şunları söyledi; “Üniversitemiz öğrencilerinin eğitimine destek olmak ve üniversite yaşamları boyunca kolaylıklar sağlamak adına oluşturduğumuz sosyal sorumluluk çalışmalarına yeni bir halka daha ekledik. Öğrenci butiği ile Akademik ve idari personellerimiz başta olmak üzere üniversite dışından gelebilecek kullanılabilir ve yeni durumda olan her türlü kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar toplanarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize takdim edilecektir.”

Rektör Gönüllü halkımızın da öğrenci butiğine katkı sunabileceğini belirterek, giyim firmaları ve tekstil fabrikalarından gelecek olan yeni ürünlerinde butikte talep eden öğrencilerimize takdim edileceğini vurgulayarak butiğin önemli bir köprü görevi üstleneceğinin altını çizdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı