Güncel

TÜMSİAD İşadamlarını Fuara Davet Etti

TÜMSİAD İşadamlarını Fuara Davet Etti

 

Tüm Sanayici ve İşadamları (TÜMSİAD) Adıyaman Şube Başkanı Av. Erkan Çakmak, işadamlarını bu yıl Gaziantep’te düzenlenecek olan  2. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı ve Ortadoğu İş Zirvesine davet etti.

Geçen yıl 1. si İstanbul’da düzenlenen fuarın bu yıl 2. sinin Gaziantep’te düzenleniyor. Sanayi ve Ticaret Fuarının yanı sıra TÜMSİAD  ailesi olarak çok önemli bir ticaret zirvesine ev sahipliği yapacaklarını belirten Erkan Çakmak, tüm Adıyamanlıları fuara beklediklerini dile getirdi.

Başkan Çakmak, “Fuar süresince düzenlenecek olan Ortadoğu İş Zirvesi ile fuara katılacak olan sanayici ve iş adamlarımız ile  Dubai’den, Suudi Arabistan’a ve Lübnan’a kadar çeşitli Ortadoğu ülkelerinden  katılacak olan iş adamlarıyla, tercüman eşliğinde ikili iş görüşmeleri yapılacak.  30 Ekim tarihinde açılacak olan fuarımız 4 gün devam edecek. Fuara katılacak hemşerilerimize, Cumartesi ücretsiz araç tahsis edilecektir. Gelecek hemşerilerimizin Cuma günü saat 17:00’a kadar 0 505 888 22 88 numaralı telefona bildirmelerini rica ediyoruz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu