Güncel

TRT’den Başkan Kutlu’ya Ziyaret

TRT’den Başkan Kutlu’ya Ziyaret

 

TRT Diyarbakır Bölge Müdürü Abdullah Öztürk, beraberinde Gazeteci-Yazar Mustafa Aloğlu ile birlikte, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Devlet kanalı TRT’nin Diyarbakır Bölge Müdürü Abdullah Öztürk, beraberinde Adıyamanlı Gazeteci-Yazar Mustafa Aloğlu ile birlikte Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti. Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan TRT Bölge Müdürü Öztürk, TRT olarak bölgede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Adıyaman Belediyesinin çalışmaları hakkında da Başkan Kutlu’dan bilgi alan TRT Bölge Müdürü Öztürk, “Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Hüsrev Kutlu karakter olarak alışılmışın dışında bir belediye başkanlığı sergiliyor. Ziyaret esnasında makama gelen halkla kurduğu diyaloglara baktığımda, dürüst ve çalışkan bir başkan profiliyle karşılaştım. Kendisine bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TRT’nin son dönemdeki yayınındaki kaliteye dikkat çekti.

Ziyaret sonunda TRT Bölge Müdürü Abdullah Öztürk, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya TRT logolu nostaljik bir radyo hediye etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı