Güncel

TPAO Bölge Müdüründen Gürkan’a Ziyaret

TPAO Bölge Müdüründen Gürkan’a Ziyaret

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı(TPAO)Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Gürkan’a bir nezaket ziyaretinde bulundu

TPAO Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün ziyarette yaptığı konuşmada Adıyaman’da görev yapan bütün kurum müdürlerinin amacının Adıyaman’a hizmet olduğunu belirterek; “Elbirliğiyle Türkiye Petrolleri ve diğer kurumlarla birlikte Adıyaman’ı kalkındırmaktan başka gayemiz yok. İnşallah bu yolda Adıyaman’a katkıda bulunuruz. Bölge Müdürlüğü olarak Adıyaman’a çok ciddi katkılarımız olduğuna inanıyorum. Biz istiyoruz ki; çok petrol üretelim devletimize, milletimize katkımız olsun. Çok ürettikçe de Adıyaman’a katkıda bulunalım hem Adıyaman kazansın hem memleket kazansın.” dedi.

Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürü Murat Gürkan, TPAO’nun Adıyaman’a çok büyük katkıları olduğunu belirterek; “Özellikle Bölge Müdürlüğünün Adıyaman’da olmasının Adıyaman için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Adıyaman’a katma değer olarak büyük katkıları bulunmaktadır. Sayın Bölge Müdürümüzün de belirttiği gibi okul ve yurt yapımlarında büyük destekleri olmaktadır. Bilindiği üzere Sayın Valimizin ve Milletvekillerimizin destekleriyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak maliyetini üstlendiğimiz 192 kişilik bir kız öğrenci yurdu temeli atıldı. Özellikle Kız çocuklarımızın okula gitmelerini sağlamak için her türlü sosyal çalışmayı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu