Güncel

“Temsilde adalet, en büyük amacım”

Aday Adayı Durmuş’tan Gazetemize Ziyaret

“Temsilde adalet, en büyük amacım”

 

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan İnşaat Yüksek Mühendisi H.Yusuf Durmuş, temsilde adaleti sağlamaya dönük bir çabanın içinde olacağını, ulaşılabilir bir vekillik yapmayı amaçladığını söyledi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi H.Yusuf Durmuş, gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz sahibi Mustafa Yücekaya ve Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’la bir süre sohbet etti.

Seçim süreci boyunca kendisine gösterilen ilgiden memnun olan Durmuş, “Bu destek ve ilgi, kendimizi doğru anlattığımızı ve anlaşıldığımızı gösteriyor. Bunu temayülde de gördük.” dedi.

Temsilde adaleti sağlamak istediğini söyleyen Durmuş, “Halkımız biz ebu görevi verirse bunun nasıl bir emanet olduğunun bilinciyle görev yapacağım. Temsilde adaleti sağlamak, Adıyamanlı bürokrat sayısını arttırmak ve ulaşabilir bir vekil olmayı amaçlıyorum. Adıyaman’ın kalkınması ve Adıyaman’a gelecek yatırımların ilk elden takibi, Adıyamanlı bürokrat sayısının Ankara’da çoğalmasıyla mümkündür. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz ve biz daha çok projenin takipçisi olacağız” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu