Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 09:54

 

Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

 

Sosyal Güvenlik Kurumu’nca her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında yurt genelinde kutlanmakta olan “Sosyal Güvenlik Haftası” Adıyaman’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

SGK Haftası kapsamında, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Fuat Tekin, SGK çalışanları ile birlikte Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek bir buket çiçek takdim etti ve Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla hafta boyunca yapacakları etkinliklerle ile ilgili bilgi sundu.

Tekin, yaptığı açıklamada; “vatandaşları hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek, toplumda Sosyal Güvenlik bilincinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl hafta boyunca esnaflarımızı ve muhtarlarımızı ziyaret ederek Demokrasi Parkında bir stant açacağız. Okullarda da öğrencilerimize yönelik bilinçlendirme seminerleri düzenleyeceğiz” dedi.

Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, SGK İl Müdürü ve çalışanlarının ziyaretinden memnuniyet duyan Vali Mahmut Demirtaş ise, “Sosyal Güvenlik Haftası etkinliklerinin Başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz