Güncel

“Siyaset, uzun solukludur”

Fırat’tan Gazetemize Ziyaret

“Siyaset, uzun solukludur”

 

AK Parti eski İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, görev yaptığı süre boyunca sürekli diyalog halinde olduğu kurumlara ziyarette bulunarak, ‘helallik’ diliyor. Gazetemizi de ziyaret eden Fırat, görev yaptığı süre boyunca çalışmaların kamuoyuna duyurulmasında basının önemli bir göre ifa ettiğini söyledi.

Gazetemizi ziyaret eden AK Parti eski il başkanı Av.İbrahim Halil Fırat, gazetemiz sahibi Mustafa Yücekaya ve genel yayın yönetmenimiz Naif Karabatak’la bir süre sohbet etti.

Dört yıl boyunca AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüten İbrahim Halil Fırat, bu güne kadar uyum içerisinde kol kola yapılan çalışmalarda gösterdikleri gayretlerden dolayı kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Av.İbrahim Halil Fırat, görev süresi boyunca kimseyi üzmemeye ve kırmamaya gayret ettiğini, bu doğrultuda Adıyaman’a hizmet etmenin çabası içerisinde olduğunu kaydetti. Fırat, siyasetin uzun soluklu bir şey olduğunu ve siyaset yapmaya devam edeceğini ifade ederek, “Ülkem için, Adıyaman için ne yapmam gerekiyorsa yapmaya hazırım. Bu memlekete bir çivi çakılmasında küçükte olsa bir faydamız olmuş ise ne mutlu bize” dedi.

Fırat, “AK Parti’de 4 yıl boyunca il başkanlığı yaptım. Bu süre zarfında hizmet çıtasını yükseltmenin gayretinde oldum. İnşallah bunu başarmışımdır. Basın yayın organlarında görev alan arkadaşlarla da güzel ilişki içerisinde olduk. Yeri geldi eleştiri aldık, yeri geldi övgü aldık. Bunlar hep memleketimiz için yazıldı, çizildi. Siyaset devam ediyor. AK Parti’de siyaset yapmaya devam edeceğim

 

Fırat, Milletvekilli Aday Adayı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, 2015’te yapılacak olan genel seçimlerde milletvekilliğine aday adayı olduğunu daha önce açıklamıştı.

Fırat, “İnşallah AK Parti’de İl Başkanı olarak sürdürdüğüm hizmetlere, milletvekili olarak da sürdürmeyi Yüce Allah’ım nasip eder” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu