Güncel

Şişman’dan Vali ve Belediye Başkanına Ziyaret

Şişman’dan Vali ve Belediye Başkanına Ziyaret

 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Besim Şişman, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş ve Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu ziyaret etti.

TPAO’nun Dönüşüm Programı çerçevesinde Adıyaman’a gelerek çeşitli ziyaretlerde bulunan TPAO Genel Müdürü Besim Şişman, Vali Mahmut Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette, TPAO Genel Müdürü Besim Şişman’a, Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Adanır, Murat Altıparmak ve Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün eşlik etti. Oldukça samimi ve sohbet havasında geçen ziyarette, TPAO’nun Adıyaman’da yaptığı çalışmalar değerlendirildi. TPAO Genel Müdürü Besim Şişman, ziyaret anısına Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a, üzerinde TPAO yazılı bir adet plaket takdim etti.

TPAO’nun dönüşüm programı çerçevesinde Adıyaman’a gelerek personeli bilgilendirme toplantısına katıldıklarını belirten TPAO Genel Müdürü Besim Şişman, “Dönüşüm programı ile hem şirketimizin hem de düşündüklerimizi anlatmak amacıyla sayın Valimizi ziyaret ettik. TPAO’nun bu dönüşümü içerisinde yerelde bulunan herkes bulunacak. Sayın Valimizin TPAO’nun nereye gittiğinden haberdar olması lazım. Bizim ciddi içerikli paydaşlarımız Valiliklerimiz, Belediyelerimiz ve diğer partnerlerimizdir. Bu ziyaretimizin amacı da hem sayın valimizle hasbi hal etmek, hem varsa tavsiye ve önerilerini almak, hem de TPAO’nun nereye gitmeye çalıştığını sayın Valimizle paylaşalım istedik. TPAO’nun bu dönüşümünü Türkiye’ye ve Adıyaman’a hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah bu dönüşümü başarıyla hayata geçiririz” dedi.

Vali Mahmut Demirtaş ise, TPAO Genel Müdürü Besim Şişman ve Genel Müdür Yardımcılarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TPAO heyetiyle bir süre sohbet etti.

Şişman’dan Kutlu’ya Ziyaret

Adıyaman’da bir dizi inceleme ve değerlendirme toplantılarına katılmak üzere Adıyaman’a gelen TPAO Genel Müdürü Besim Şişman, Genel Müdür Yardımcıları Murat Altıparmak ve Ahmet Adanırbey, TPAO Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün ile Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı olarak 2 kurum arasında yapılabilecek ortak çalışmalar konuşuldu.

Genel Müdür Besim Şişman Başkan Kutlu’ya TPAO Armalı Çini işlemeli tabak hediye ederken, Başkan Kutlu ise Şişman’a yöresel kilim hediye edildi.

Besim Şişman’ın, genel müdür yardımcıları, daire başkanlarıyla birlikte TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nde çalışan personel ile TP 2023 Bütünsel Dönüşüm Programı hakkında görüş alışverişinde bulunmak ve bilgilendirme yapmak için Adıyaman’a geldiği öğrenildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu