Güncel

“Sağlık hizmeti, hepimizi sevindiriyor”

TBMM Başkanvekili Aydın’dan Tıp Bayramı Mesajı

“Sağlık hizmeti, hepimizi sevindiriyor”

 

TBMM Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, son zamanlarda sağlık hizmetinde yaşanan gelişmelerin hepimizi sevindirdiğini söyledi.

TBMM Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, “İnsanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal ve saygın mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp camiamız, dün olduğu gibi bugünde ülkemizin her karışında özveriyle çalışmalarını sürdürmekte ve insanımızın dertlerine deva olmaya devam etmektedir. Üstlendikleri sorumluluk itibariyle, onurlu ve özverili bir şekilde çalışmalarını aksatmadan ve sahip oldukları bilinçle kendilerinden yardım bekleyenlere el uzatan tüm sağlık personeli samimiyet ve gayretle tüm dünyaya örnek teşkil edecek onurlu bir geçmişe sahiptir.” dedi.

Aydın, “Özellikle sağlık alanında son yıllarda yaşanılan gelişmelerle Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir noktaya gelinmiştir. Tüm Türkiye de olduğu gibi ilimiz ve ilçelerimizde de istihdam edilen sağlık personelinden, teknik donanıma, her türlü sağlık hizmeti veren hastanelerle birlikte gelişen alt yapısı ile anında ve yerinde en kısa müdahale olanaklarıyla sağlık hizmetler hepimizi sevindiren noktalara gelmiştir. Tıp camiasının her neferinin hiç durmadan şevkle bu ülke insanına hizmet için yollarına devam edeceğine de olan inancımız tamdır. Bu vesileyle, bu anlamlı günde Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakârca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu