Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Partimdeyim, partim için çalışıyorum”

22 Nisan 2015 Çarşamba, 10:20

AK Parti Milletvekili Erdoğan

“Partimdeyim, partim için çalışıyorum”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, 7 Haziran seçimlerinde AK Partinin başarısı için çalışmalarına devam ettiğini, hedeflerinin 5-0 olduğunu söyledi.

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde aday gösterilmeyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz sahibi Mustafa Yücekaya ve Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’la bir süre sohbet etti.

Bir dava adamı olduğunun altını çizen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Aday gösterilip, gösterilmememiz önemli değil. Biz AK Parti’ye, AK Parti davasına gönül vermiş insanlarız. On yıl milletvekilliği yaptım. Bu kente çok şey yaptık. Yapmak istediğim halde yapamadıklarım da oldu. Başardığım oldu, başaramadığım oldu ama hep daha iyisini yapmak için uğraştık. Alnımızın akıyla görev süremizi dolduracağız. 7 Haziran’da AK Partinin başarılı olması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

İl ve ilçe teşkilatlarına, vatandaşlara ve basına yaptığı ziyaretlerde, bugüne kadar verilen destekten dolayı hem teşekkür ettiğini, hem de 7 Haziran’da yapılacak seçim için destek istediğini belirten Erdoğan, “Ülkenin içinde bulunduğu durum malum, istikrarın devamına ihtiyaç olduğu da kesin. Milletimiz, bunu en iyi şekilde değerlendirecektir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz