Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

Olimpiyat Komitesinden Protokol Ziyaretleri

12 Nisan 2017 Çarşamba, 09:30

Olimpiyat Komitesinden Protokol Ziyaretleri

 

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi FAİR PLAY Komisyonu tarafından Vali Abdullah Erin ve Blediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’yu Ziyaret etti.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin, Adıyaman Üniversitesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte organize ederek Çarşamba Günü düzenlenecek olan FAİR PLAY Karikatür Sergisi ile FAİR PLAY Üniversiteler Kervanı Paneline katılmak üzere Adıyaman’a gelen Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi FAİR PLAY Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek FAİR PLAY Hizmet Madalyası ile Anı şildini takdim etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Erdoğan Arıpınar, TMOK’un tarihçesi ve faaliyetleri ile ilgili Vali Abdullah Erin’e bilgi vererek “Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komiyonu’nca fair play kavramı ve ruhunun ülkenin bütününe yayılması amacıyla düzenlenen “Fair Play Kervanı” kapsamında Türkiye’nin farklı üniversitelerinde düzenlenen Fair Play Karikatür Sergisi ve Fair Play Konferansına katılmak üzere bugün Adıyaman’a geldik. Sayın Valimize gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi FAİR Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Abdullah Erin ise, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Üyelerine Adıyaman’ı tanıtıcı yayınlarından birer set ile tarımsal ürünlerin yer aldığı bir hediye paketi verdi.

 

Olimpiyat Komitesi’nden Kutlu’ya Ziyaret

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret etti.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından Adıyaman’da düzenlenecek olan ‘Fair Play Karikatür Sergisi’ ile ‘Fair Play Üniversiteler Kervanı Paneli’ne katılmak üzere ilimize gelen Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Erdoğan Arıpınar, Fair Play Komisyonu’nca hayata geçirilen proje ile fair play ruhunu ülkenin bütününe yaymayı amaçladıklarını söyledi.

Başkan Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Kutlu’ya Fair Play Hizmet Madalyası ile Anı Şilti takdim etti. Başkan Kutlu’da misafirlerine Adıyaman yöresine ait hediyeler verdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: