Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Öğretmenler, ülkemize güven ve umut veriyor”

25 Kasım 2016 Cuma, 10:52

Aydın’dan Öğretmenler Günü Mesajı

“Öğretmenler, ülkemize güven ve umut veriyor”

 

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “Değerli öğretmenlerimizin yetiştirdiği azimli, kararlı, milli ve manevi değerlerine bağlı ve demokrasinin temel ilkelerini benimsemiş gençler yarınlar için ülkemize güven ve umut vermektedir.” dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “Güçlü ve dünyada söz sahibi bir Türkiye’yi oluşturacak olan nesillerin bugünden hazır olabilmesi muhakkak ki her zaman, her yerde ve her koşulda büyük bir özveri ve azimle çalışan fedakâr öğretmenlerimizin eseri olacaktır. Bu büyük sorumluluğunun bilincinde olan değerli öğretmenlerimiz yurdumuzun dört bir yanında, yeri geldiğinde her türlü zorluğa karşı mücadelelerinden hiçbir zaman vazgeçmemişlerdir.” dedi.

Aydın, “Değerli öğretmenlerimizin yetiştirdiği azimli, kararlı, milli ve manevi değerlerine bağlı ve demokrasinin temel ilkelerini benimsemiş gençler yarınlar için ülkemize güven ve umut vermektedir. Özellikle, Türkiye’de son yıllarda eğitim alanında yaşanan gelişim ve ilerleme, Milli Eğitim bütçesinin her zaman en yüksek bütçeyle bir numarada yerini alması, çok büyük ve önemli değişimlerin kaydedilmesinin de önünü açmıştır. Bu kutsal görevlerinde ve vermiş oldukları mücadelelerinde değerli öğretmenlerimiz için ne yapılsa azdır. Fedakârlıkları, özverileri için milletçe her zaman başımızın üstünde yer alacaklardır. Bu güzel ve anlamlı günde bir kez daha değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlar, eğitim ve öğretim neferlerimizin çalışma hayatında başarılı olmasını diler, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz