Son Dakika
27 Mayıs 2018 Pazar

Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

04 Kasım 2016 Cuma, 18:06

Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

 

Kahta Özel Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Lisesi yöneticileri ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen´i makamında ziyaret ettiler.

Heyet, okulun açılış sürecinde Müdür Tünçmen’e desteklerinden dolayı teşekkür edip çiçek takdim ettiler.

Gayretlerinden dolayı teşekkür eden Marmara Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Karaaslan, imkanların az olduğu bir mekanda büyük gönüllerin sayesinde güzel bir okulun açıldığını ve eğitim-öğretime başladığını söyledi.

Büyük nesilleri yetirmeyi hedeflediklerini belirten Karaaslan, ” Öğrencilerin eğitimi açısından her türlü fedakarlığı yapacağız. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştireceğiz. Gerek iyi bir üniversiteyi kazanma gerek ise mesleki eğitim açısından dolu dolu bir eğitim programımız var. Öğrencilerimiz lisemizden mezun olduktan sonra mesleki donanıma sahip olacaklar. Öğrencilerimiz üniversite ve iş hayatlarına atıldıklarında Kahta ilçesini en güzel şekilde temsil edecekler” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Tünçmen ise öğrencilerden kitap okuma sözü aldı.

Bir dönemde en az 6 kitap okunması gerektiğini dile getiren Tünçmen, kitap okumanın önemini benimsediğini beleriterek, artık sadece okuyan değil aynı zamanda üreten, yazan ve topluma bişeyler katabilen nesiller yetiştirmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Tünçmen, “Öğrencilerimizi daha iyi bir geleceğe hazırlamanız ve Kahta´ya faydalı bir eğitim kurumu olmanız adına biz her zaman yanınızda olacağız. Aynı zamanda eğitim öğretim faaliyetlerinizin de takipkisi olacağız.” ifadelerinde bulundu.(PHA)

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz