Güncel

MÜSİAD’tan Rektör Turgut’a Ziyaret

Genç MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Mehmet Torunoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’u ziyaret etti.

Rektörlük makamındaki ziyarette, Başkan Torunoğlu, Rektör Turgut’a Genç MÜSİAD’ın Adıyaman’daki faaliyet alanları ve projelerinden bahsetti.

Genç MÜSİAD’ın başta Adıyaman olmak üzere ülke genelindeki yatırımlar konusunda gerekli çalışmaları yaptığını belirten Torunoğlu, Genç MÜSİAD çatısı altında geleceğin işadamlarının da yetiştirildiğini söyledi.

Torunoğlu ve ekibine ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyen Turgut, Üniversite olarak Adıyaman’a değer katmak adına Genç MÜSİAD’ın önemli projelere imza atacağına inandığını belirterek, “Sizden beklentimiz, ülkenin geleceği için yatırımlar konusunda elinizden geleni yapmanız. Sizlere inanıyor, güveniyoruz. Ülkemiz her alanda ciddi bir mücadele veriyor. Herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. İstihdam sağlama, ülkemizin ekonomisine katkı sunma adına işadamlarımıza büyük görevler düşüyor.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu