MÜSİAD Heyetinden Başbakan Yıldırım’a Ziyaret

09 Haziran 2016 Perşembe, 09:06

MÜSİAD Heyetinden Başbakan Yıldırım’a Ziyaret

 

Başbakan Binali Yıldırım’la Çankaya Köşkü’nde bir araya gelen MÜSİAD Heyeti içerisinde yer alan MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, MÜSİAD olarak yeni hükümetten kalkınma, uzlaşı ve barış istediklerini söyledi.

Ziyaretin oldukça güzel geçtiğini belirten başkan Şerif Yıldırım; “Sayın genel başkanımız Nail Opak başkanlığında yeni Başbakanımız Binali Yıladırım’ı Çankaya köşkünde ziyaret ettik. Ziyarette MUSİAD Genel Başkanımız sayın Nail Opak, 65. Hükümetten “Kalkınma”, “Uzlaşı” ve “Barış” istedi. 1 Kasım seçimleri sonrası 64. Hükümetten de “Uzlaşı” ve “Barış” istediklerimizi ifade ettiler. İş alemi olarak, daima “Huzur”, “Güven” ve “Pozitif İstikrarı” savunduğumuzu ifade ettik. Terör olayları nedeniyle sıkıntı yaşayan bölgeyi

kaderine terk etmeyeceğimizi ve kalkındırmak için yoğun bir çalışma yürüteceğimizi söyledik. MÜSİAD olarak, iyi niyet, uzlaşma, huzur, güven ve istikrarı sürdürülmesi gerektiğinin altını çizdik. Oldukça verimle geçen toplantının hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz