Güncel

“Milli İrade Olmasaydı, AK Parti Olmazdı”

Aydın’dan Gölbaşı ve Çelikhan’a Ziyaret

“Milli İrade Olmasaydı, AK Parti Olmazdı”

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, 1 Kasım sonrası teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Gölbaşı ve Çelikhan ilçesini ziyaret ederek, seçim sonucundan dolayı teşekkür eden Aydın, milletin isteğiyle AK Partinin 13 yıldır iktidarda olduğunu söyledi.

Gölbaşı ilçesine teşekkür ziyaretinde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, esnafı ziyaret edip, partilerle bir araya geldi.

Belediye Konferans salonunda düzenlenen toplantıya AK Parti grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nizami Sancar, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan ve partililer katıldı.

1 Kasım seçiminde Milletin iradesinin bir kez daha tecelli ettiğini belirten AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Sancar, 7 Haziran seçimi sonrası milletin tabloyu çok iyi gördüğünü ve milletin partisi olan AK Partiyi yeniden iktidara taşını ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Toplantıda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir; “Seçim süreci boyunca gece gündüz demeden, Ailesine zaman ayırmayıp, Bağını bahçesini, İşini, Gücünü bir kenara bırakıp bu davaya hizmet eden bütün hemşehrilerimizden Allah razı olsun. 7 Haziran seçimlerİ Gölbaşı’na, Adıyaman’a ve ülkemize çok şey anlattı. 1 Kasım seçiminde Gölbaşılı hemşehrilerimiz üstüne düşeni yapmıştır. Muhalefet partileri bu bölgeden aday yok dediler. Bir yiğit çıktı ve Grup Başkanvekili Ahmet Aydın Gölbaşı’nın adayı benim dedi ve bizleri onurlandırdı. Kendisine teşekkür ediyorum. ilçemizin sorunları bir bir halledilmeye başladı. Bunlarla birlikte yapılacaklar var. Doğalgaz ve Göl projesiyle ilgili çalışmalar var. Bundan sonra da ilçemize hizmetlerin artarak devam edeceğinden eminim. Bu vesileyle seçim süreci boyunca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

Nefsimize ağır gelen bir şeyin bazen hayra vesile olduğunu ve 7 Haziran seçiminin de alınan sonucu hep hayra yorduklarını ve milletin iradesine sonuna kadar saygı gösterdiklerini belirten AK Parti Grup Başkanvekili; “7 Haziran seçimi sonrası milletimiz kimin millet için çalıştığını çok iyi gördü. Kim millet adına bir taş üstüne taş koyuyor, kim millete hizmet ediyor, hizmetkar oluyor, kim millete karşı duruyor bunu çok iyi gördü. O nedenle 1 Kasım’da sandığa giden milletimiz oyunu istikrardan yana, huzurdan yana kullandı ve 7 Haziran’da verdiği mesajı iyi algılamayan muhalefet partilerine de iyi bir ders verdi. Bu seçimde kaybeden olmamıştır, bu seçimde oy versin vermesin, 78 milyon vatandaşımız kazanmıştır. Türkiye kazanmıştır. Türkiye’nin umudu olan mazlum coğrafyanın kazandığı bir seçim olmuştur. Gerginlik ortamı bitti, 1 Kasım sabahı bir bayram havası var. Herkes kucaklaşıyor, şükrediyor. Çünkü halkımız istikrarın ne demek olduğunu çok iyi biliyor. Koalisyonun olmayışı, erken seçimin kararının sıkıntılı olmasını fırsat bilenler ülkede kaos oluşturulmaya çalıştı. Ancak milletimiz 1 Kasım’da bunlara fırsat vermedi. AK Partiyi tekrar tek başına iktidara taşıdı. Bize düşen seçim sonucunun hakkını vermektir. Adıyaman, Türkiye’nin tüm dertlerine çözüm üretmektir. AK Partinin kaderi demek, Türkiye’nin kaderi demektir. Madem ki ülkenin kaderi AK Partiden geçiyorsa bizlerde bunun farkındayız, sorumluluğumuzun, omzumuzda ki yükün bir kat daha attığının farkındayız. Bu seçim gerçekten ülke adına, ümmet adına bir umut olduysa bizde bu umudu boşa çıkarmama adına elimizden geleni yapacağız. Bizim için her yere adil ve eşit şekilde ihtiyacı talebi neyse hizmet edebilmektir.”dedi.

Makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu ve önemli olan geride bir şeyler bırakmak olduğunu belirten Aydın; “Bizler halka hizmet edebiliyorsak, halkımız bize Allah razı olsun diyebiliyorsa ne mutlu bize. Bu inançla, bu azimle parti kurulduğu günden beri siyaset yapmaya çalışıyoruz. Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan geride bir şeyler bırakmaktır.

Bu millette bu heyecan olmazsa, Milli irade olmasaydı AK Parti buralarda olmazdı.

1 Kasım seçiminde Gölbaşı ilçemiz en yüksek oy oranına ulaştı bütün Gölbaşılı hemşehrilerimizi tebrik ediyorum. İlçemizin sorunlarını bir bir çözmeye başladık. Yapılması gerekenleri de yine biz yapacağız.

AK Parti iktidarı öncesi ülkenin yaşadığı sıkıntıları unutmadık.  Koca Türkiye’nin kaderini elinde bir çantayla Türkiye’ye gelen IMF memuru belirliyordu. Bu ay memurun maaşı dağıtılacak mı diye sıkıntılar vardı. İmam Hatipli kardeşlerimizin çektiği sıkıntılar, başörtülü bacılarımıza uygulanan zulümleri bu ülke unutmadı ve unutmayacak. Olağanüstü haller vardı, işkenceler vardı, yargısız infaz yapan devlet mahkemeleri vardı. Bugün Türkiye özgürleşmişse, bugün Türkiye ekonomisini yukarı taşımışsa, bugün Türkiye mazlumlara kapısını açabiliyorsa ne mutlu bize. Türkiye ne zaman ki tek başına güçlü iktidarlalar sahip olmuş, Türkiye o zaman büyümeye başlamıştır. 13 yıl boyunca elde etmiş olduğumuz istikrarımızı, kazanımlarımızı kaybetmemek adına 1 kasımda aziz milletimizin iradesi sandıkta bir kez daha tecelli etmiştir. Partimiz gücünü, sermaye gurubundan, terör örgütünden değil, medya patronlarından değil, bu parti gücünü aziz milletinden alıyor. Bizi bugünlere taşıyan milletin kendisidir, bize düşen milletin istikametinden şaşmadan, bu milletin derdine derman olmak adına gece gündüz çalışmaktır.  Gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız.  Bu vesileyle desteklerinden dolayı Gölbaşılı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

 

Aydın’dan Çelikhan’a Teşekkür Ziyareti

Çelikhan ilçesine teşekkür ziyaretinde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletin iradesinin sandıkta bir kez daha tecelli ettiğini belirterek, AK Partiyi yeniden tek başına iktidara taşıyan millete hizmet etmekte boyunlarının borcu olduğunu söyledi.

7 Haziran seçimi sonrası Türkiye’nin çok kritik bir süreçten geçtiğini ve bu süre zarfında milletin ülkede yaşananları, kimin millete hizmet ettiğini, kimin milletin karşısında olduğunu çok iyi gördüğünü belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “Çelikhan bugüne kadar bizlere duasıyla desteğiyle her zaman yanımızda oldu. Biz birileri gibi sırtımızı başka yerlere yaslamıyoruz. Biz Sırtımızı Çelikhan’a, Adıyaman’a yaslıyoruz. Dolayısıyla gücümüzün kaynağının siz olduğunu biliyoruz ve size hizmet edebilmek için bu bağlamda bugüne kadar elimizden gelen gayreti gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Türkiye’de iktidarla birlikte istikrarda yeniden tesis edildi. Şimdi baktığımız zaman burada bu seçimin kaybedeni yok. Oy versin ya da vermesin 78 milyon kazandı, Türkiye’ye umut bağlamış olan İslam Coğrafyası kazandı. Her şeyden önemlisi milletimizin iradesi kazandı ve herkes rahatladı. Seçimden sonra bir güneş doğdu ve bazı gerginlikler son buldu huzur geldi. Dolayısıyla bu seçimin kazananı Milletimizin kendisidir. Başarı Milletin başarısıdır ve bizde bu başarıya layık olabilmek için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Çelikhan ilçe meydanında vatandaşlarla ve partililerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Çelikhan’ın bugüne kadar birçok ihtiyacını ve talebini karşıladıklarını belirterek şunları söyledi: “AK Parti iktidarıyla birlikte 13 yıl içerisinde ülke geneli olduğu gibi Çelikhan ilçemizin de ihtiyaçları bir bir karşılanmaya başladı. 1940 yılında bu yana konuşulan, yapılacak denilen Çelikhan-Malatya arası yolu yapmak yine bize nasip oldu. 95 Km’lik yol 42 Km’ye düştü. Böylece 25 dakikada Malatya’ya ulaşma imkanı sağlandı. Çelikhan’ın bir sulama sorunu vardı ve bizler her buraya geldiğimizde bu konu bizlere iletilirdi. 14 Trilyona mal olacak olan bir projeyi hayata geçirmek üzere çalışmalar başlatıldı. Çat barajından tünel aracılığıyla Cazibeli bir şekilde Çelikhan’a ve köylere su vereceğiz. Buradaki her hizmeti biz takip ederek neticelendirdik ve buradaki her hizmetin ayrı bir hikayesi vardır bizde. Okulundan Kapalı spor salonuna kadar çim sahasına kadar toplu konutlarına kadar bir hayal vardı burada. Çelikhan’da bir kentleşme olsun deniyordu onun içinde kolları sıvadık. Tabi biz bu projelere başlarken birileri hayal dedi, kandırıyorlar dedi, yapamazlar dedi. Biz yapamayacağımız sözü vermeyiz ! Biz verdiğimiz sözü de mutlaka yerine getirir ve yaparız. Çelikhan’ın hayali olan hizmetleri bizler hep beraber birlik beraberlik içerisinde yapıyoruz. Hemşehrilerimizin bizler üzerindeki desteği ve duası olmasa bizlerin bu hizmetleri yapabilmesi mümkün değil. Dolayısıyla bizler arkamızda hemşehrilerimizin gücünü hissediyoruz. Bugüne kadar buralara yaptığımız hizmetler olmasaydı ne buraya gelebilecek yüzümüz olurdu ne de sizler bize dua ve destek de bulunurdunuz. Bizler bazı şeyleri başarmışız ki bugün burada sizlerle birlikte bu ortamı oluşturabildik. Dolayısıyla bizler birbirimize duacı olmaya devam edeceğiz, hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun. Allah bizleri size karşı utandırmasın. Biz en büyük makam olarak sizlerin gönüllerine talibiz, sizin hayır duanızı istiyoruz. Arkamızdan Allah razı olsun diyebiliyorsanız, bir hizmette bir emeğimiz geçmişse elhamdülillah çok şükür deriz. Ben tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum, Allah hepinizden razı olsun. Allah sizleri de bizleri de utandırmasın diyorum.”

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı