Güncel

“Milletimiz üzerine düşeni yaptı “

AK Parti İl Başkanı Bilen:

“Milletimiz üzerine düşeni yaptı “

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, 1 Kasım seçimlerinde milletin üzerine düşen görevi yaptığını, sıranın kendilerinde olduğunu, millete hizmet yapmayı sürdüreceklerini söyledi.

AK Parti Adıyaman il Başkanı Seyfettin Bilen, sosyal medya hesabından seçimleri değerlendirdi, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bilen sosyal medya hesabından şunları söyledi; “Milletimiz üzerine düşeni yaptı. Artık biz yenilendik tazelendik biz bu millete hizmetkâr olmaya talibiz gereğini yapacağız artık mazeret yok. Seçim sonu1 kasım seçim sonuçları,  ülkemiz açısından bir milat olmuştur Adıyaman’ımız  ve teşkilatımıza muazzam teveccüh göstermiş ve destek sunmuş 222.000’den fazla oy %70 e yakın destek sunmuştur. İlk resmi olmayan sonuçlara göre 800 eksik oy ile 1 vekili HDP almış itirazlarımız sandık bazlı başlamış sürecimiz devam etmektedir. Haklı tespitler ve itirazlarımız ile sonuç her an değişime müsait hale gelmiştir, takipteyiz. Bu sonuçlar Yeni Türkiye’nin kapılarını açmış olup ülkem insanı barış ,kardeşlik, huzur ve güvenin tek adresini partimizde görmüştür. Bu zafere katkısı emeği olan istisnasız tüm teşkilatımıza gönüllü olarak ekip çalışması yapıp katkı sağlayanlara bize teşkilatımıza güvenen her aşamada yanımızda olan yol arkadaşlarımıza oy vererek desteklerini eksiksiz sunan hemşehrilerimize İstisnasız tüm basınımıza sandıkta görev alan tüm arkadaşlarımıza sorunsuz olarak güvenliğimizi sağlayan emniyet mensuplarımıza hassaten teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı