“Milletimiz hain saldırılardan pes etmez”

26 Kasım 2016 Cumartesi, 09:11

Eğitim Bir-Sen terör saldırısını kınadı

“Milletimiz hain saldırılardan pes etmez”

 

Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, Adana Valiliği otoparkında meydana gelen bombalı saldırıyı lanetlemek amacıyla basın toplantısı düzenledi.

Yaşanan terör saldırısını şiddet ve nefretle kınadıklarını belirten Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, “Terörü, terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle lanetliyoruz” dedi.

Karanlık planlarla ülkeyi karıştırmak isteyenlerin kirli emellerine hiçbir zaman ulaşamayacağını belirten Deniz, “Terör acımasız ve kanlı yüzünü Adana’da bir kez daha gösterdi. Huzur ve güvenliğimizi hedef almıştır. Ülkemize, milletimize, güvenlik görevlilerimize ve geleceğimize yönelen bu canice saldırıları lanetliyoruz. Hain saldırılar milletimizi asla pes ettiremez. Güzel ülkemiz, her alanda parlayan yıldız olacak.  Bunun gerçekleşmesinden korkanlar, bunu engellemek isteyenler, geçmişte de oldu. Bugün de var. Yarın da olacak. Bize düşen, birliğimizi korumaktır. Bize düşen, bizi yıkmak, bölmek durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır.

Bu tür karanlık planlarla ülkemizi karıştırmak isteyenler kirli emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Milletimiz sahip olduğu sağduyu ile bu hain planları her zaman boşa çıkarmayı bilmiştir. En büyük temennimiz bu alçak saldırının tüm yönleriyle aydınlatılması, faillerinin yakalanması ve arkasındaki karanlık güçlerin ortaya çıkarılmasıdır. Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Oktay Zübeyir Çetinkaya

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz