Güncel

“Milletimiz bizi namerde muhtaç etmedi”

AK Parti Milletvekili Boynukara:

“Milletimiz bizi namerde muhtaç etmedi”

 

AK parti Milletvekili Adnan Boynukara, seçim sürecinde sosyal medyayı en çok kullanan isimlerden birisi. 1 Kasım günü ve akşamı da üst üste yaptığı paylaşımlarla seçimin değerlendirmesini yaptı.

“Toparlanın az sonra şükür namazı kılacağız…” diye sandıklar açıldığında ilk paylaşımını yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, “Sesiz milyonlara sırtını dönenler, küresel şer odaklarıyla, paralel ihanet çetesiyle ve terör örgütleriyle işbirliği yapanlar kaybediyor. Namerde muhtaç olmayacak bir sonucu ortaya çıkaran milletin fertlerine binlerce teşekkür. Şükürler olsun, elhamdülillah.” dedi.

Aydın geçinenlere de gönderme yapan Boynukara, “Atilla İlhan, ‘Türk aydını dediğiniz kişi, Batı’nın manevi ajanıdır’ derken sizleri mi kast etti?” diye sordu.

Seçim sonuçlarını dokuz paylaşımla değerlendiren Boynukara, “Seçim sonuçları; Herkes milletin kararına saygı duyacak. “Seçim sonucuna saygı duyuyorum” deyip ikinci cümlede hakaret ve küfür etmeyecek! Millet kalkınmanın ve demokratikleşmenin önünü tıkayanlara ‘bir dakika durun, bu ülke operasyon yapacağınız bir ülke değil’ dedi. Seçimi sabote etmek için her yolu deneyen ve kirli işbirlikleri kuran paralel ihanet çetesine (FETO) biçtiği rol; ‘sadece yargılanmak!’ Seçmen, ‘PKK terör örgütüdür ve yaptığı eylemler de terör eylemidir’ dedi ve bundan vaz geçmesini emretti. Millet küresel şer odaklarının ülkemiz üzerindeki oyunları karşısında direneceğini ve AK Partinin yanında olduğunu açıkça ilan etti. Seçmen siyasi partilere, ‘siyaset yapmak yerine oyun oynayana ve kirli işbirliklerinden medet umanlara iktidar vermem’ dedi. Seçmen etnik milliyetçiliği tarihin çöplüğüne attı ve Yeni Türkiye ülküsünün organik bir ülkü olduğunu dosta düşmana gösterdi. Millet bu seçimde aydın ihanetini de cezalandırdı ve 1 Kasım seçimi ‘eğitilmiş cehaletin’ ‘ümmi irfanına’ yenildiğini gösterdi. Seçmen, AK Parti’nin millete ve ülkeye daha çok hizmet etmesi gerektiğine karar verdi. AK Partiye düşen ise kararının gereğini yapmaktır.” dedi.

 

Herkes sonuçlardan ders çıkarmalı

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, 1 Kasım seçimlerinden bir çok kişinin ders çıkarması gerektiğini vurguladı.

Çözüm süreci ve Paralel Yapı ile mücadele konusunda önemli görevlerde bulunan AK Parti Milletvekili Adnan Boynukara, seçmenin AK Parti’ye sahip çıktığını, terör, ihanet ve etnik milliyetçilere ‘dur’ dediğinin altını çizdi.

Adnan Boynukara, yaptığı açıklamada, “Herkes milletin kararına saygı duyacak. ‘Seçim sonucuna saygı duyuyorum’ deyip ikinci cümlede hakaret ve küfür etmeyecek. Millet kalkınmanın ve demokratikleşmenin önünü tıkayanlara ‘bir dakika durun, bu ülke operasyon yapacağınız bir ülke değil’ dedi. Seçimi sabote etmek için her yolu deneyen ve kirli işbirlikleri kuran paralel ihanet çetesine (FETO) biçtiği rol; sadece yargılanmak. Seçmen, ‘PKK terör örgütüdür ve yaptığı eylemler de terör eylemidir’ dedi ve bundan vazgeçmesini emretti. Millet küresel şer odaklarının ülkemiz üzerindeki oyunları karşısında direneceğini ve AK Parti’nin yanında olduğunu açıkça ilan etti. Seçmen siyasi partilere, ‘siyaset yapmak yerine oyun oynayana ve kirli işbirliklerinden medet umanlara iktidar vermem’ dedi. Seçmen etnik milliyetçiliği tarihin çöplüğüne attı ve ‘Yeni Türkiye’ ülküsünün organik bir ülkü olduğunu dosta düşmana gösterdi. Millet bu seçimde aydın ihanetini de cezalandırdı ve 1 Kasım seçimi, eğitilmiş cehaletin, ümmi irfanına yenildiğini gösterdi. Seçmen, AK Parti’nin millete ve ülkeye daha çok hizmet etmesi gerektiğine karar verdi. AK Partiye düşen ise kararının gereğini yapmaktır” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı