Güncel

Memur Sen’liler umreye gidiyor

Memur Sen’liler umreye gidiyor

 

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi üyelerinin daha ekonomik şartlarda umre yapabilmelerini sağlamak amacıyla Demal Turizm ile simetri tatiline mahsus umre programı için protokol imzaladı.

Umre protokolünün imza töreninde konuşan Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ali Deniz, şube olarak geçen yıl da kutsal topraklara ziyareti herkes için kolaylaştırmak için protokol imzaladıklarını hatırlatarak, şube olarak üyelere hizmette her türlü avantajı hayata geçirmenin gayretini taşıdıklarını söyledi.

Umre programının 19–20 Ocak 2017 ile 2–3 Şubat 2017 tarihleri arasında 15 günlük bir organizasyon olduğunu vurgulayan Deniz, son müracaat tarihinin 15 Aralık 2016 olduğunu belirtti.

Ali Deniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olan Memur-Sen olarak bir yandan akademik çalışmalarla üyelerimizin bireysel kariyerlerini düşünüp onlara hizmet verirken, bir yandan da sosyal sendikacılık anlayışı gereği üyelerimize çeşitli organizasyon ve faaliyetlerle hizmet sunmaktayız. Memur-Sen olarak sadece Memur-Sen üyelerinin çok özel ve uygun fiyatlarla kutsal topraklara gitmesi için geçen yıl olduğu gibi bu yılda umre ziyareti düzenliyoruz.”

Daha önce düzenledikleri umre ziyareti programlarından edindikleri tecrübeyle bu sene verecekleri hizmetin daha kaliteli olması için çalıştıklarını anlatan Deniz, “Umre organizasyonunun daha kapsamlı olması ve hizmet alanlarının daha seçkin mekânlar olması konusunda hassasiyet göstererek üyelerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasına gayret ettik. Sonuç olarak hizmet kalitesi ve ücret uygunluğu yönüyle Demal Turizm Şirketi’yle bir protokol imzaladık. Üyelerimize hayırlı olsun ” şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu