Güncel

Memur-Sen Genel Başkanında Üniversiteye Ziyaret

Memur-Sen Genel Başkanında Üniversiteye Ziyaret

 

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, Bayındır ve Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Memur-Sen Adıyaman İl Termsilcisi Başkanı Ali Deniz ve beraberindeki heyet Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret etti.

Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın’da hazır bulunduğu ziyarette Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Genel Başkan Ali Yalçın ve beraberindeki heyete Adıyaman Üniversitesi hakkında bilgiler aktararak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet ise Adıyaman Üniversitesi’ndeki yapılan çalışmalardan dolayı Rektör Gönüllü’yü tebrik ederek, başarılar diledi. Rektör Gönnülü, Onur Defteri’ni imzalayan Genel Başkan Yalçın’a Adıyaman Adıyaman Üniversitesi Tabağı’nı ve Adıyaman’ın tarihi ve turistik yeri Cendere Köprüsü’nün maketini hediye etti.

Ziyaretin ardından Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, Bayındır ve Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz ve beraberindeki heyet, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile birlikte kampüs alanında incelemelerde bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı