Meclis üyesinden tepki çeken paylaşım

17 Kasım 2016 Perşembe, 08:20

Meclis üyesinden tepki çeken paylaşım

 

Adıyaman Belediye Meclis Üyesi olduğu iddia edilen AK Partili üyenin sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a müebbet isteyen bir video paylaşması tepkilere neden oldu.

Meclis üyesinin paylaşımı tepki üzerine profilinden kaldırması nedeniyle adı öğrenilmezken, paylaşımın çözüm sürecinde hazırlandığı, eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ’dan “başkomutan” olarak bahsedildiği, başkomutana müebbet istenirken, İmralı ile muhabbet edildiği belirtiliyor.

Atatürk’e ithafen yapılan paylaşımda, “sizin oturduğunuz makamda oturanın müebbedi hak ettiği” belirtiliyor.

Genel merkezi de karıştıran paylaşım üzerine AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, “Bu rezil videoyu paylaşan asla Ak Partili olamaz. Bu paylaşımı yapan kişinin görevi ve makamı ne olursa olsun yaptığı şey asla affedilemez. Belediye başkanımız ve İl başkanımız bu paylaşımı yapan kişi hakkında gereğini yapmalıdır. 15 Temmuz darbesinden sonra bu alçak ve rezil paylaşımda bulunan, FETÖ’cü hainlerin değirmenine su taşıyor demektir. Adıyaman’ın yiğit halkı bu alçak arkadan vurma girişimini asla affetmez biliyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz