Güncel

Kutlu’dan Zabıta Haftası Mesajı

Kutlu’dan Zabıta Haftası Mesajı

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 190. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’nın 190. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Halkımızın sağlığı ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan Zabıta Teşkilatına ve belediyemiz bünyesinde çalışan Zabıta arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

7 gün 24 saat çalışma şartlarına sahip olan Zabıta Teşkilatının, halkın sağlığı, huzuru ve güvenliği için her türlü fedakarlığı yaptığını da dile getiren başkan Kutlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Belediyelerin vatandaşla arasında köprü vazifesi gören Zabıta Teşkilatı, vatandaşların huzuru için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamaktadır. Belediyemiz bünyesinde de, daha yaşanabilir bir Adıyaman için büyük bir gayret ve özveri ile çalışan Zabıta ekiplerimiz, vatandaşın karşısında değil, her zaman yanında olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle, halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü ve Zabıta Haftasını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu