Kutlu’dan Eğitim Bir Sen’e Ziyaret

01 Nisan 2015 Çarşamba, 09:55

Kutlu’dan Eğitim Bir Sen’e Ziyaret

 

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi’nin yeni yönetim kuruluna tebrik ziyaretinde bulundu.

Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi’ne çalışmalarında başarılar dileyen Kutlu, demokrasilerde sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek Eğitim Bir Sen’in Türkiye’nin demokratikleşmesinde önemli bir rol üstlendiğini vurgulayarak yeni Türkiye’nin güçlü sivil toplum kuruluşlarının katkısıyla oluşacağını söyledi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz “yeni Türkiye için Yeni Sendikacılık” vizyonuyla yola çıktıklarını ve eğitim camiasında bu talebin ve vizyonun teveccüh gördüğünü belirterek çalışmalarını bu vizyon, teveccüh ve talepler çerçevesinde yürüttüklerini ifade etti.

Adıyaman’da hizmet sendikacılığının ve sosyal sendikacılığın önünü açacaklarını söyleyen Ali Deniz, sadece ücret sendikacılığı yapılan dönemlerin geride kaldığını belirten Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz “Şube olarak Adıyaman’ımıza değer katmaya çalışıyoruz. Her ay en az bir sosyal faaliyet gerçekleştirerek üyelerimizi ve Adıyaman halkını dinç ve dinamik tutmaya çalışıyoruz. Barış ve huzur kenti olarak bilinen şehrimizin sosyal ve kültürel anlamda daha da zenginleşmesinin gayreti içindeyiz. Eğitim camiasının yerel sorunlarının farkındayız ve bu sorunların çözümü için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda yaptığımız çalışmalara Belediye Başkanımız Sayın Hüsrev Kutlu’nun bugüne kadar yapmış olduğu katkıların devam edeceğine inanıyoruz “şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merekzi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz