Kutlu’dan Anneler Günü Mesajı

15 Mayıs 2017 Pazartesi, 08:50

Kutlu’dan Anneler Günü Mesajı

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, yayımladığı mesajında tüm annelerin gününü kutladı. Başkan Kutlu, “Dinimizin, cenneti ayaklarının altına serdiği tüm annelerin günü kutlu olsun” dedi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

Mesajına İslam dininin cenneti ayaklarının altına serdiği tüm annelerin gününü kutladığını söyleyerek başlayan Başkan Kutlu, “Dinimizde annelerimiz oldukça önemli bir yere sahiptir. ‘Cennet annelerin ayaklarının altındadır’ hadisinde de bu açıkça ortaya konulmaktadır. Geleceğin bireylerini doğurup-büyüten, verdiği ilk eğitimle ahlaklı bir şekilde yetiştiren annelerin ayaklarının altına cenneti seren dinimizde vurguladığı gibi kadınlarımız, annelerimiz yılın sadece bir günü değil, her günü iyi bir şekilde hatırlanıp, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklanmalıdır. Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz