Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Kutlu, Paskalya Bayramını Kutladı

18 Nisan 2017 Salı, 08:54

Kutlu, Paskalya Bayramını Kutladı

 

Her fırsatta ‘Huzur ve Barış Kenti Adıyaman’ temasına vurgu yapan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, il protokolüyle birlikte Adıyaman Mor Petrus ve Mor Pavlus Kilisesini ziyaret ederek, Hristiyan vatandaşların Paskalya Bayramını kutladı.

Her fırsatta ‘Huzur ve Barış Kendi Adıyaman’ vurgusu yapan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, il protokolüyle birlikte Adıyaman’da yaşayan Hıristiyan vatandaşların Paskalya Bayramını kutlamak için Mor Petrus ve Mor Pavlus Kilisesini ziyaret etti.

Vali Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Davut Kulalar, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ile birlikte Adıyaman ve Çevre İller Bölge Metropoliti Mor Griğoryos Melki Ürek ve Süryani vatandaşlar ziyaret edip, Paskalya Bayramını kutlayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman’daki hoşgörünün tüm dünyaya örnek olduğunu söyleyerek, bu barış ve kardeşliğin ebediyen sürmesini diledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz