Son Dakika
14 Ağustos 2018 Salı

Kura sistemini öğretmenler sevdi

15 Eylül 2017 Cuma, 08:52

Oruç Öğretmenden Kızılkaya’ya teşekkür

Kura sistemini öğretmenler sevdi

 

İlimizde birçok okulda  38 yıl hizmet vermiş  halen Yavuz Selim İlkokulu’nda görev yapan 60 yaşındaki sınıf öğretmeni Oruç Furkan ve ailesi Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya desteğinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kızılkaya ile kısa bir süre sohbet eden öğretmen Oruç Furkan ’Öğrencilerimizi kendi çocuklarımdan ayırt etmem. Öğretmenlik, ilk bakışta sevgiye bağlıdır. Öğretmen sevgisini çocuklara aktardığı zaman olmayacak hiç bir şey  yoktur.’’ dedi. Konuşmasının devamında ilimizde 1 ve 5 sınıflara yönelik yapılan kura sisteminin yararlı olduğunu öğretmenlerin bundan memnun olduğunu, ayrımın, ötekileştirmenin kalktığını belirten öğretmen Oruç Furkan, böyle bir uygulamadan dolayı Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya’ya teşekkür etti.

Yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kızılkaya ‘’Eğitimde feda edilecek hiçbir öğretmen ve öğrenci yoktur. Eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Uzun soluklu olan eğitim sürecinde, sabırlı ve gayretli şekilde çalışmalıyız. Her öğrencimize verdiğiniz emeklerden dolayı siz değerli meslektaşıma teşekkür ediyorum”. dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz