Güncel

“Kirli Oyun Bizi Yolumuzdan Döndüremez”

Doğan, Akşener’e Kumpas Kurulduğunu Söyledi

Kenan Doğan, yazılı açıklamasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yeni bir kumpas kurulmaya çalışıldığını kaydetti.

Kenan Doğan, yaptığı yazılı açıklamasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e dair yeni bir oyun kurulmaya çalışıldığını kaydetti.

Doğan, “Kurdukları tüm tuzakları bir bir geçerek cesurlar hareketinin partileşmesini ve Türk siyasi hayatına yön vermeye başlamasını sağlayan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e yeni bir oyun kurma arzu ve isteğinde olan zavallılar bilsinler ki hiç bir engel ve kirli oyun bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.” dedi.

İYİ Partinin tüm kademelerinde görev alan insanlar olarak buradan haykırdıklarını ifade eden Doğan, açıklamasına şöyle devam etti:

“Gizlilik kararı alarak akıllarınca bir oyun kurma peşinde olanlar unutmasınlar ki, ‘Elinde bilgi, belge ve delil olup da açıklamayanlar …………………’ diyeli çok oldu. 3 yıldır talimatınızla başlatılan soruşturmada hangi bilgi ve belgeye ulaşılamadı da şimdi gizlilik kararı alınıyor hem de siyaseten alınan çok ağır yenilgi sonrası 31 Mart yetmedi, 23 Haziran. Bu gidişin sonu daha büyük bir yenilgi olduğunun farkındasınız ve bu sonu size hazırlayan partinin Genel Başkanının Sayın Meral Akşener’e yeni bir kumpas kurulmaya çalışılıyor. Buradan sesleniyoruz ve diyoruz ki yüreğiniz yetiyorsa derhal dosya üzerindeki gizlilik kararını kaldırarak tüm kamuoyuna açık hale getirirsiniz ve bu aziz millet gerçeklerle buluşur.”

Hepimiz Akşeneriz!

Doğan, TBMM’nde teröristlerin siyasi ayağının ortaya çıkarılması için araştırılmasına yüreklerinin yetmeyeceğini savunarak, “Kim FETÖ terör örgütü ile ilişkili? kim terörist başına ABD’den dönsün diye yalvarmış? Kim okyanus ötesine selam olsun demiş? kim terörist başının emri ile aziz milletimizin gözbebeği ordumuza kumpas kurmuş ve yönetim kadrosunu zayıf düşürtmüş?, kim Genel Kurmayın Kozmik odasına vatan hainlerinin girmesine sebep olmuş? bunların hepsi ortaya çıksın. Hodri meydan var mısınız? tüm bunların TBMM de araştırılmasına ve bu teröristlerin siyasi ayağının ortaya çıkmasına. Nerede sizde o yürek çiğ sarımısak yiğenler, milletin yüzüne nefesini üfleyemezler çünkü kokusu ağır. Millet vallahi yüzünüze kusar. Hodri meydan!.. Hepimiz Akşeneriz!.”(PHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu