Güncel

İsrail’in Filistin’lilere Uyguladığı Vahşet Durdurulmalıdır

İsrail’in Filistin’lilere Uyguladığı Vahşet Durdurulmalıdır

Terörist devlet İsrail’in Filistin halkına uyguladığı terör ve yıkım saldırıları, her gün farklı biçimde, değişik hamlelerle ve dozunu arttırarak devam ediyor.

İsrail askerleri ile Filistin’liler arasında Kudüs’ün çeşitli bölgelerinde günü birlik çıkan çatışmalarda Filistin halkı yok edilmeye çalışılıyor.

Sanki geleneksel hale gelmiş günlük çatışmalarda iki tane Filistin’liyi bir arada beraber gören İsrail askerleri, tahammül etmeyerek en hafifinden plastik mermi ve göz yaşartıcı bomba kullanarak dağıtıyor.

Her gün onlarca yaralı ve ölü’nün olduğu Filistin’in muhtelif bölgelerinde kan ve gözyaşı dinmek bilmiyor. Her gün gözaltına alınan ve sonrasında da zindanlarda çürütülen Filistin’lilerin haddi hesabı yok.

Terörist işgal devleti İsrail’in masum Filistin halkına karşı uyguladığı katliam saldırılarında son bir ay içinde 60’ın üzerinde ölü ve yüzlerce yaralı olurken, demokrasi ve özgürlük havarisi kesilen başta BM. Ve ABD olmak üzere bütün dünya büyük bir aymazlıkla seyrediyor.

Her gün bütün dünyanın gözleri önünde, hayvanlara dahi yapılamayan eziyet ve işkenceler Filistin halkına reva görülürken, işgalci ve vahşi İsrail’in uyguladığı tedhiş ve terör saldırılarıyla ölen insanlar,kırılan kafalar, sakat kalan kol ve bacaklar onlar için birer eğlence vesilesi olmaktadır.

Zulüm ve vahşetin dem ve damarlarına işlediği bu işgalci ve terörist insanların gıdası, adeta Filistin halkının acıları ve gözyaşları olmuştur.

Ve sözde hürriyet ve demokrasi havarisi kesilen bütün batı’lı dünya duyarsızca  seyretmektedir. Göz boyamaca nutuklarla İslam alemini oyalamaktadırlar.

Ama bilinmelidir ki zulm ile abad olanın âhiri berbat olur.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı